Tájékoztató a 2020. évi lomtalanításról

Tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot hogy, a Debreceni Hulladék Közszolgáltató Nonprofit Kft. településünkön az esedékes éves lomtalanítást az őszit 2020. október 21-én fogja elvégezni.

A lomot, reggel 7.” órára szükséges kihelyezni.

Kihelvezhető hulladékok: az ingatlanoknál keletkező olyan szilárd hulladékok, amelyek nem helyezhetők el a tároló edényzetben, a rendszeres hulladékszállítás alkalmával nem szállíthatók el (pl. bútor, elektronikai készülékek, nagyobb kartondobozok, rongy bezsákolva).

Nem tartozik a lomtalanítás alkalmával kihelvezhető hulladékok körébe: a kommunális hulladék, építési törmelék, zöldhulladék, gépjármű gumi, akkumulátorok, veszélyes hulladéknak minősülő anyagok, vegyszerek és minden olyan hulladék, amely a begyűjtés során veszélyezteti a begyűjtést végzők testi épségét, egészségét.

Left Menu Icon
Right Menu Icon