Tájékoztatás az iskola, óvoda és bölcsőde átmeneti bezárásáról

Tisztelt Hosszúpályi Lakosok!

 

Magyarország kormánya az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztető tömeges megbetegedést okozó humánjárvány megelőzése, illetve következményeinek elhárítása, a magyar állampolgárok egészségének és életének megóvása érdekében 2020. március 11-én vészhelyzetet rendelt el!

A rendkívüli helyzetre való tekintettel Magyarország kormánya úgy döntött, hogy 2020. március 16-tól (hétfő) az iskolák zárva lesznek.

Hosszúpályiban 2020. március 16-tól hétfőn a bölcsőde és az óvoda is zárva lesz, gyermekeket nem fogadunk!

 

Megértésüket, türelmüket köszönjük.

 

Hosszúpályi, 2020. március 14.

 

                                                                                                            Zara András /sk/                                                                                                                polgármester

 

Left Menu Icon
Right Menu Icon